Účetní služby

Účetnictví online

Spolehlivé účetnictví online

Poskytujeme efektivní online účetnictví malým i velkým podnikatelům a společnostem. Naším cílem je vést účetnictví hospodárně, přehledně a s ohledem na potřebné výstupy. Snažíme se vám ulehčit práci a zajistit férové online účetnictví při splnění legislativních předpisů a vašich požadavků.

Jak online účtování probíhá?

Při vedení účetnictví online nás nijak neomezuje vzdálenost. Své služby vám proto můžeme bez problémů poskytnout po celé České republice. Komunikovat spolu budeme skrz e-maily, telefonické či video hovory, případně jinou online cestou, která vám bude vyhovovat. A jak taková spolupráce online probíhá?

 • Získáte přístup do našeho licencovaného účetního programu.
 • Dohodneme se na spolupráci - My se například budeme věnovat složitějším účetním operacím, sestavování DPH apod., zatímco vy skladu a objednávkám.
 • Podklady nám budete posílat elektronicky či poštou.
 • Dokumenty zpracujeme obvykle do druhého dne.
 • Budeme “na drátě” pro případ potřeby a konzultace.

V rámci nabízené online služby získáte přístup do našeho licencovaného účetního programu, ke kterému se připojíte pomocí vzdálené plochy. Díky cloudovému řešení bude práce pro obě strany velmi jednoduchá, pohodlná a rychlá. Cena pronájmu softwaru se pohybuje od 500 Kč.

Poskytujeme kompletní vedení účetnictví online či jen omezenou správu. Vše záleží na vašich potřebách a možnostech. Zajistit vám můžeme kompletní online účtování, vedení účetních knih či sestavení podkladů k přiznání k DPH. Nebojíme se ani zastupování na úřadech, zpracování směrnic či asistence při inventuře.

Více informací o konkrétních službách najdete na naší stránce Vedení účetnictví.

Pro koho je online účetnictví vhodné?

Pro všechny drobné podnikatele i velké s. r. o. společnosti, které chtějí předat vedení účetnictví na profesionály, a tím ušetřit svůj čas. Žádné osobní schůzky, cestování a zdlouhavá komunikace. Vše řešíme on-line, telefonicky a rychle.

Spolupráci, její formu a rozsah, si domluvíme tak, aby vyhovovala oběma stranám. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy najít takové řešení, které splní jeho očekávání.

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nastavíme si podmínky, které vyhovují oběma stranám a umožní nám vytěžit ze spolupráce maximum. Chcete získat více informací a podrobnosti o případné spolupráci? Prohlédněte si ceník vedení účetnictví nebo nám napište či zavolejte. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Pokud si myslíte, že online účetnictví není pro vás to pravé ořechové, můžete zvolit jinou alternativu účtování - Prozkoumat další možnosti spolupráce.

Poptávka

Chcete mít účetnictví pod kontrolou? Pošlete nám nezávaznou objednávku, co nevidět se vám ozveme.

Ing. Karel Volný
IČO: 08136521
(daňové poradenství)

QTAX online s.r.o.
IČO: 05953618
(účetnictví a daňová evidence)

info@qtax.cz

+420 737 251 848

Kariéra

Účetní junior (M/Ž)

 • jsi student SŠ/VŠ a máš za sebou předmět finanční účetnictví?
 • jsi samostatná osoba, co má smysl pro pořádek? A preferuješ dělat spíš pro 1 freelancera než pro větší společnost?
 • máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Jsi z Brna a okolí?

Pokud se v tomto popisu z části vidíš, pošli email na info@qtax.cz s jednoduchým strukturovaným CV :-)


 • Qtax je nově vzniklý projekt, účetnictví běží z velké části online, dostaneš časem svůj přístup k systému a můžeš dělat odkudkoliv.
 • očekávej spíš neformální prostředí - zaměřené na výsledky práce
 • práce bude flexibilní s tím, že budou jasné deadliny (po 25. dni v měsíci bude zpravidla 10 dní volno :) )
 • postupně se budeš učit! Ze začátku budeš dostávat nárazové práce, které zvládneš. Když ti to půjde, tak se můžeš vypracovat postupně na finanční nebo i mzdovou účetní.
© QTAX, 2017  |  Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil martinjanousek.com